KONTAKTAI

 

Krikščioniška kelionių agentūra
VšĮ "Evangelinės piligrimystės organizacija"

​Įmonės kodas: ​304628048
IBAN: LT07 7044 0600 0817 7945;

SEB bankas
Direktorė Lina Kralikienė

Tel.: (+370) 636 85502,
Faks: (+370) 520 75 753
El. paštas: info@epo.lt

  • White Facebook Icon

PARTNERIAI

 

Organizuodami keliones į užsienį bendradarbiaujame su UAB "Mundus mirabilis" (Kelionių organizatoriaus pažymėjimas Nr. 14640) bei Izraelyje esančia krikščioniška kelionių agentūra.​

Mundus_MirabIlis_logo_light.png

Svetainės dizainas ir turinys: matomasvetaine.lt

SPAUDA APIE MUS

Vis daugiau lietuvių vasaros metu renkasi atostogas ne gimtojoje Lietuvoje, bet kaimyninėje Lenkijoje. Turizmo specialistai pastebi, kad dažniausiai mūsų tautiečiai renkasi keliones į Varšuvą bei istorinę sostinę Krokuvą.

Delfi.lt

Kiekvienas svajoja apie įsimintiniausias ir įspūdingiausias atostogas. Tačiau keliaujant į konkrečią šalį verta pasidomėti, ką reikia žinoti, kad jūsų kelionė neapkarstų ir neištuštintų kišenės.

Delfi.lt

2018-ųjų gegužės 14-ąją sukanka lygiai 70 metų, kai buvo atkurta Izraelio valstybė. Šia proga Vokietijos krikščionys gegužės 13–15 dienomis kviečia visų tautų žmones atvykti į Izraelį bei dalyvauti Tautų marše Jeruzalėje. Trijų dienų konferencijoje kalbės Izraelio parlamento nariai, Holokaustą išgyvenę žydai bei visame pasaulyje žinomi krikščionių lyderiai – Danielis Kolenda (JAV), Heidi Baker (Mozambikas), Jobstas Bitneris (Vokietija), Reubenas Bergeris (Izraelis), Rickas Ridingsas (Izraelis) bei kiti.

Bernardinai.lt

Daugelis krikščionių svajoja bent vieną kartą gyvenime nuvykti į Izraelį. Galbūt mūsų širdyse yra užkoduotas troškimas aplankyti Jėzaus gimtinę ir savo akimis pamatyti tas vietas, apie kurias mes skaitome Biblijoje, o galbūt Pažadėtoji Žemė tarytum magnetas traukia kiekvieną Dievo ieškantį asmenį?

Daugelis krikščionių svajoja bent vieną kartą gyvenime nuvykti į Izraelį. Galbūt mūsų širdyse yra užkoduotas troškimas aplankyti Jėzaus gimtinę ir savo akimis pamatyti tas vietas, apie kurias mes skaitome Biblijoje, o galbūt Pažadėtoji Žemė tarytum magnetas traukia kiekvieną Dievo ieškantį asmenį?

15min.lt

Artėjančios šv. Velykos – svarbiausia krikščionių šventė, liudijanti Kristaus Prisikėlimą ir skatinanti tūkstančius piligrimų iš viso pasaulio keliauti į Biblijos istorijomis pulsuojantį kraštą. 

„Kaip kiekvienas musulmonas turi bent kartą gyvenime nukeliauti į Meką, taip ir kiekvienas krikščionis – bent sykį paliesti Šventąją Žemę. Pasivaikščioti tais pačiais keliais, kurie mena istorinius įvykius, išgyventi tai, kas vyko prieš 2000 metų“, - pranešime spaudai teigia Evangelinės piligrimystės organizacijos įkūrėjas Tadas Daujotas. 

Delfi.lt

​Šv. Velykų proga ypatingomis mintimis su Kėdainietis.lt skaitytojais dalinasi kėdainietė, fotografė Loreta Pankūnienė.Seniai svajojau nuvykti į Izraelį, į Pažado Žemę, kurioje išsipildė daugybė Biblijos pranašysčių - t​ai buvo paslėptas širdies troškimas, kuris man atrodė neįgyvendinamas. Bet Dievas geras, mylintis ir rūpestingas, tad ​j​is išpildė​​ svajones, net tas, kurios atrodė​ nerealios.

Kėdainietis.lt

Reformacijos 500 metinių proga prieš žiemos šventes krikščionių evangelikų tikėjimą išpažįstančiųjų būrys buvo išvykęs į kelionę po Šventąją Žemę (Izraelis). Tarp bendražygių atsidūrė ir jonavietė Danutė Kasparavičienė. Grįžusi moteris šį įvykį pavadino savo didžiausios svajonės išsipildymu ir sutiko papasakoti mūsų skaitytojams gilius įspūdžius.

Jonavos naujienos