KONTAKTAI

 

Krikščioniška kelionių agentūra
VšĮ "Evangelinės piligrimystės organizacija"

​Įmonės kodas: ​304628048
IBAN: LT07 7044 0600 0817 7945;

SEB bankas
Direktorė Lina Kralikienė

Tel.: (+370) 636 85502,
Faks: (+370) 520 75 753
El. paštas: info@epo.lt

  • White Facebook Icon

PARTNERIAI

 

Organizuodami keliones į užsienį bendradarbiaujame su UAB "Mundus mirabilis" (Kelionių organizatoriaus pažymėjimas Nr. 14640) bei Izraelyje esančia krikščioniška kelionių agentūra.​

Mundus_MirabIlis_logo_light.png

Svetainės dizainas ir turinys: matomasvetaine.lt

Provansas ir Lurdas

2019 metų liepos 9-17 dienomis kviečiame vykti į pažintinę kelionę per Provansą ir Lurdą!

1 diena. Skrydis Vilnius – Nica (Nice)

Vakare atskrendame į Nicą. Žydroji pakrantė taip pavadinta dėl skaidrios ir šiltos jūros, švelnaus, niekada per daug neįkaistančio oro, visus metus žydinčių sodų ir nuostabių reginių, kurie atsiveria nuo stačių pakrantės uolų. Saulėtoji Nica - Žydrosios pakrantės karaliene tituluojamą miestas su puikiais paplūdimiais, jaukiu senamiesčiu, gėlių turgumi ir šv. Reparatės katedra. Angelų įlanka su siaurais, ilga pakrante nusitęsusiais paplūdimiais...Vakare ramus kurorto gyvenimas persikelia į senamiestį ir žaliomis palmėmis apkaišytą Anglų promenadą. Nuotaikingas pasivaikščiojimas po senamiestį - puiki galimybė paragauti šviežiausių jūros gėrybių, paklaidžioti siauromis vingiuotomis senamiesčio gatvelėmis. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena. Nica (Nice) – Kanai (Cannes) – Šv.Honorato sala (L'ille de St. Honorat)

Pusryčiai. Vaizdingu keliu užsikeliame į nedidelį Eze miestelį ant stataus skardžio,kuriame aplankome kvepalų fabrikėlį. Kvapą gniaužiančios Angelų įlankos panoramos.Vėliau vykstame į Kanus – prabangų, kino žvaigždžių pamėgtą Žydrosios pakrantės miestą, garsėjantį Festivalio rūmais Kruazetės pakrantėje. Turistiniu laiveliu galima nuplaukti į žalią ramybės oazę – šv. Honorato salą, kurioje pasislėpęs V a. cistersų vienuolynas. Keliaujame toliau Žydrosios pakrantės keliu. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Kasis (Cassis) pakrantė - Provanso Eksas (Aix en Provence)

Pusryčiai. Šiandien lankysime žavų žvejų miestelį Kasis. Laisvas laikas pasivaikščiojimui po miestelį. Siūlome kruizą laiveliu į pakrantę išraižiusias siauras įlankėles (kalankas), Čia daugybė laukinės gyvūnijos: jūros paukščių, lapių, akmeninių kiaunių, šikšnosparnių; įspūdinga ir augalija. Grįžus iš kruizo pažintis su žaviu pajūrio žvejų miesteliu, siūlome pailsėti pajūryje. Išvykimas į buvusią Provanso sostinę, meno ir kultūros židinį – Provanso Eksą, vadinamą ir tūkstančio fontanų miestu. Jaukus miestelio centras: Mirabeau prospektas, miesto rotušė ir XVa. varpinė, Šv.Išganytojo katedra, miesto sienos griuvėsiai su išlikusiais gynybos bokštais. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Avinjonas (Avingnon)

Pusryčiai. Avinjonas - romėnų įkurtas, viduramžiais įtvirtintas miestas. XIV amžiuje suklestėjęs Avinjonas tapo popiežių miestu ir buvo apjuostas akmenine siena. Mieste gyveno ir valdė 7 popiežiai, Benediktas XII ir Jonas XXII palaidoti miesto katedroje. Aplankome didingus gotikinius Popiežių rūmus, apsuptus parkų iš kurių atsiveria nuostabios apylinkių panoramos, matyti liaudies apdainuotas garsusis Šv.Benezeto tiltas per Ronos upę. Kelionė prie vieno iš geriausiai išlikusių antikinių romėnų akvedukų – Pont du Gard. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Oranžas (Orange) – Rousillon – Senak (Abbaye de Senaque) vienuolynas

Pusryčiai. Kelionė į Oranžą, dar vadinamą „Princų miestu“. Tai galų legiono veteranų įkurtas miestas, jame gausu galų ir romėnų kultūros palikimo. Pažintis su miestu, garsiu antikiniais paminklais ir vadinamu vartais į Provansą: Julijaus Cezario garbei pastatyta triumfo arka, antikinis imperatoriaus Augusto I įsakymu pastatytas teatras – geltono akmens statinys, iki šiol stulbinantis savo didingumu. Grupės pageidavimu pakilimas į apžvalgos aikštelę, kur atsiveria nuostabus vaizdas į levandų laukų apsuptą Vėjų kalną – aukščiausią Provanso vietą, derlingas apylinkes; miesto ir Ronos upės slėnio panorama. Kelionė į Luberono slėnį. Tai viena gražiausių Provanso vietovių, keliautojus žavinti mažais miesteliais, žolelėmis kvepiančiomis kalvomis bei vynuogynais. Levandų ir kitų kvapniųjų žolelių ir alyvuogių aliejaus spaudyklos lankymas. Keliaujant per lavandų laukus kaip išnyra miniatiūrinis Gordes miestelis pastatytas ant stačios kalvos. Roussillon kaimelis su siauromis gatvelėmis, raudonais ochros spalvos nameliais, kavinukėmis ir prancūziškų bandelių kvapais ... Sustojimas prie cistersų vienuolyno – Abbaye de Senanque. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Bo de provansas (Les Baux de Provence) – Kamarkas (Camarque)

Pusryčiai. Atvykimas į Les Baux-de-Provence – miniatiūrinį viduramžišką miesteį iškaltą uoloje, nuo kurios atsiveria vaizdas į gražiausius slėnius šiaurėje. Senoji citadelė, mirusiųjų miestas su laiptuotomis pėsčiųjų gatvelėmis, suvenyrų parduotuvėlės ir jaukūs restoranėliai. Siūlome aplankyti modernų instaliacijų muziejų įrengtą buvusiuose smėlio karjeruose. Kelionė link Camarque nacionalinio parko, kuriame gausu flamingų, įvairiausių vandens paukščių, baltų žirgų ir juodų laukinių buivolų. Trumpas pasivaikščiojimas ežerų pakrantėmis, stebint vandens gyvūnus ir flamingus suteikia galimybę pamatyti gamtos spalvų žaismą iš arti. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Minerva (Minerve) – Lagrasas (Lagrasse) – Karkasonė (Carcasonne)

Pusryčiai. Šiandien lankysime Akvitanijos katarų pilis, prisiminsime jų istoriją. Išvykstame į Karkasonę, įtvirtintą viduramžišką miestą garsėjantį geriausiai išlikusiomis viduramžiškomis sienomis atlaikiusiomis karus ir apsuptis. Šv. Vincento katedroje pamokslavo šv. Dominykas, buvo palaidotas galingasis riteris Simonas de Montfort. Pakeliui aplankome Minervą - vieną gražiausių Prancūzijos kaimelių, Viduramžiško miestelio centre stūksantys katarų pilies griuvėsiai primena XIII a. įvykius, kai apie pusantro šimto katarų gynusių pilį buvo sudeginti ant laužo. Esant galimybei lankome Lagrassebenediktinų vienuolyną. Atvykstame į Karkasonę. Pro galingus miesto-tvirtovės vartus įžengiame į geriausiai išlikusį katarų miestą. Pagrindinė pėsčiųjų gatvelė veda link buvusios kunigaikščio pilies, bazilikos. Nuo sienų atsiveria puiki Langedoko panorama. Vakare atvykstame į Lurdą – Marijos apsireiškimo vietą. Dalyvaujame vakarinėje žvakių procesijoje. Nakvynė viešbutyje.

 

8 diena Lurdas (Lourdes)

Pusryčiai. Lurdas. Aplankome Šv. Mergelės Marijos apsireiškimo grotą, baziliką, Kristaus Kančios kelią. Esant galimybei, galima išsimaudyti Lurdo šaltinių maudyklėse. Po pietų – lankome Šv. Bernadetos namelį-muziejų, dalyvaujame ligonių palaiminimo procesijoje. Vakare Lurdas nušvinta žvakių švieselėmis – priešais baziliką išsirikiuoja ilgiausia padėkos procesija su pasaulio šalių simbolika ir šventųjų paveikslais. Dalyvaujame vakarinėje žvakių eisenoje. Nakvynė viešbutyje.

 

9 diena. Lurdas (Lourdes)

Pusryčiai. Po rytinių pamaldų išvykstame iš Lurdo į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Kaina: nuo 570 €

Apie kelionę

1/4

Kitos kelionės

Spauskite norėdami apžiūrėti kitas keliones.