KONTAKTAI

 

Krikščioniška kelionių agentūra
VšĮ "Evangelinės piligrimystės organizacija"

​Įmonės kodas: ​304628048
IBAN: LT07 7044 0600 0817 7945;

SEB bankas
Direktorė Lina Kralikienė

Tel.: (+370) 636 85502,
Faks: (+370) 520 75 753
El. paštas: info@epo.lt

  • White Facebook Icon

PARTNERIAI

 

Organizuodami keliones į užsienį bendradarbiaujame su UAB "Mundus mirabilis" (Kelionių organizatoriaus pažymėjimas Nr. 14640) bei Izraelyje esančia krikščioniška kelionių agentūra.​

Mundus_MirabIlis_logo_light.png

Svetainės dizainas ir turinys: matomasvetaine.lt

Kelionė į Palapinių šventę Jeruzalėje

2019 metų spalio 11-14 dienomis pasinaudokite ypatinga proga ne tik aplankyti Šventąją Žemę, bet ir sudalyvauti Palapinių šventėje!

 

Tai pažintinė kelionė, kurios metu Jūs susipažinsite su Jeruzale, Biblijinėmis vietovėmis, žydų kultūra bei krikščionybės ištakomis. Tai taip pat ir piligriminė kelionė, nes turėsite progą paklausyti mesijinių žydų istorijų apie Palapinių šventę ir patys sudalyvauti šventėje, kuri vyks dykumoje.

Spalio 11 diena, penktadienis – Jeruzalė 
Pirmąją kelionės dieną atvyksime į Jeruzalę – Didžiojo Karaliaus miestą bei aplankysime Alyvų kalną, Getsemanės sodą, Golgotos kalną ir kapo sodą. Šios vietos yra labai svarbios krikščioniškam tikėjimui ir būtent nuo jų prasidės mūsų kelionė po Šventąją Žemę.

Mūsų grupė apsistos pačiame Jeruzalės centre esančiame viešbutyje, taigi viskas bus tarytum ranka pasiekiama. Susipažinimo vakaras bei šlovinimo giesmės vainikuos pirmosios dienos įspūdžius.

 

Spalio 12 diena, šeštadienis – Jeruzalė
Pavalgę pusryčius pėsčiomis pajudėsime link Jeruzalės senamiesčio bei nueisime ant Siono kalno, kur aplankysime Kajafo rūmus ir Aukštutinį kambarį, kuriame pagal tradiciją manoma, kad Jėzus su mokiniais valgė paskutinę vakarienę. Po to mūsų ekskursija tęsis po Jeruzalės senamiestį, kur aplankysime įdomiausias vietas Žydų kvartale bei galėsime pasimelsti prie Raudų sienos. Šios dienos ekskursiją vainikuos pasivaikščiojimas tuneliais po Raudų siena. Vakare turėsime galimybę susitikti su mesijiniais žydais bei išgirsti jų gyvenimo istorijas ir sužinoti daugiau apie Palapinių šventę.

Spalio 13 diena – Negyvoji jūra
Tai pirmoji Palapinių šventės diena, ir šiandien mes važiuosime prie Negyvosios jūros, kur pirmąją dienos dalį praleisime Ein Gedi SPA, o vakare, su krikščionimimis iš daugybės šalių dykumoje švęsime Palapinių šventę.

 

Spalio 14 diena – Jeruzalė
Antrąją Palapinių šventės dieną mes praleisime Jeruzalėje. Pavalgę pusryčius aplankysime Dovydo bokštą, turėsime laiko pasivaikščioti ir nupirkti lauktuves savo draugams bei giminaičiams, o papietavę šlovinsime Viešpatį ir švęsime Palapinių šventę maldos namuose Succat Hallel.

Pavakarį važiuosime į oro uostą iš kur skrisime į Kauną. Tie, kurie norėtų ilgiau pasilikti Izraelyje, mes galime padėti užsakyti viešbučius bei lėktuvo bilietus.

Kaina: nuo 420 €

Apie kelionę

1/3

Kitos kelionės

Spauskite norėdami apžiūrėti kitas keliones.