KONTAKTAI

 

Krikščioniška kelionių agentūra
VšĮ "Evangelinės piligrimystės organizacija"

​Įmonės kodas: ​304628048
IBAN: LT07 7044 0600 0817 7945;

SEB bankas
Direktorė Lina Kralikienė

Tel.: (+370) 636 85502,
Faks: (+370) 520 75 753
El. paštas: info@epo.lt

  • White Facebook Icon

PARTNERIAI

 

Organizuodami keliones į užsienį bendradarbiaujame su UAB "Mundus mirabilis" (Kelionių organizatoriaus pažymėjimas Nr. 14640) bei Izraelyje esančia krikščioniška kelionių agentūra.​

Mundus_MirabIlis_logo_light.png

Svetainės dizainas ir turinys: matomasvetaine.lt

Piligriminė-pažintinė kelionė į Jordaniją (8 dienos)

Brangieji, kviečiame Jus keliauti į Jordaniją, kurioje Jūsų laukia kelionė su džipais per dykumą, karštosios terminės versmės, maisto degustavimas su beduinais, Negyvosios jūros mineralų vonios bei apsilankymas viename iš naujųjų pasaulio stebuklų -Petra. Jordanijos valstybė - tai vienos iš seniausių civilizacijos lopšių vieta, kuri glaudžiai persipinusi su Izraelio biblijinėmis istorijomis. Tai žemė, kuria vaikščiojo ne tik Mozė, bet ir pats Dievo Sūnus-Jėzus. Kelionės maršrutas - Jerašas - Amanas - Madaba - Nebo kalnas - Druskos jūra- Petra - Wadi Rum - Betanija, Karštosios terminės versmės- Mukawir.

Kelionės data - lapkričio 22 d. - lapkričio 29 d. (8 dienos) Kelionės aprašymas : 1-2 diena. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus. Praėjus patikros punktus keliausime į viešbutį, kur jūsų lauks vakarienė ir nakvynė. Ryte aplankysime Jordanijos sostinę - Amaną, kuriame išlikę daug antikinės architektūros paveldo: bažnyčių, šventyklų,Citadelė, amfiteatras, akvedukas ir kitų nuo graikų-romėnų likusių griuvėsių. Pabuvosime archeologiniame muziejuje. Dar vienas miestas, kurį aplankysime - tai Džerašas. Geriausiai išlikęs romėniškas miestas už Italijos ribų, kuriame dar ir šiandien labai dažnai jordaniečiai groja dūdmaišiais ir būgnais.

3 diena. Wadi Rum dykuma. Mes keliausime visureigiais į Wadi Rum slėnį per akmenuotą raudono smėlio dykumą, nusagstytą kylančiomis uolų arkomis bei tarpekliais, apsuptą įspūdingų uolų. Ši vieta dar vadinama „Mėnulio slėniu”. Vakare mūsų lauks maisto degustacija, ragaujant vietinių beduinų vaišes. Sėdėsime prie laužo, o gal ir pašoksime skambant gyvos muzikos garsams. Lapkričio mėn. dangus yra ypatingai ryškus žvaigždėmis.

4 diena.. Ketvirtą kelionės dieną aplankysime vieną iš įspūdingiausių ir paslaptingiausių pasaulio vietų –dingusį Petros miestą. Petra – tai vienas iš pasaulio stebuklų, įtrauktų į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Ši archeologinė vietovė garsėja akmens statulomis, iškaltomis uolose apie 200-uosius metus prieš mūsų erą, – tai pamirštas nabatėjų miestas, dar vadinamas „raudonąja dykumų rože“. Jus tikrai sužavės uolose iškalti nuostabūs rūmai, kurie atsiveria po ilgo ėjimo tarpekliu. Daugybė laiptuotų takų, vedančių į aukštus statinius, per daugelį amžių išlikusios miesto vandentiekio liekanos, užburiančios spalvos bei erdvės. Visa tai pamatysite savo akimis!

5 diena. Mes nepamiršome ir svarbios atostogų dalies - poilsio. O tam geriausia vieta prie Druskos jūros, kur mėgausimės purvo, sieros ir druskos-mineralų voniomis. Tai pats žemiausias mūsų planetos taškas. Negyvojoje jūroje gausu druskų, įvairių mineralų ir mikroelementų. Maudynės ne tik naudingos visam žmogaus organizmui, bet ir suteikia su niekuo nepalyginamą jausmą. Tai unikali vieta, skirta relaksacijai ir sveikatos gerinimui.

6 diena. Dar viena ypatinga Jordanijos vieta - tai karštosios terminės versmės bei kriokliai, kurie teigiamai veikia Jūsų sveikatą.

7 diena. Septintą dieną apžiūrėsime griuvėsius, kur numanoma buvo kalinamas Jonas Krikštytojas. Keliausime į Madabą, mozaikų miestą, kuriame yra pats seniausias mozaikinis žemėlapis, vaizduojantis Pažado žemę. Užlipsime ant Nebo kalno (hebr. הָּגְ סִּ פ), kur kaip ir kadaise užkopęs Mozė žvelgė į pažadėtąją žemę. Nuo ten esančios aikštelės atsiveria didingas vaizdas į visą Jordano upės slėnį ir Negyvąją jūrą, už kurios rūke boluoja Betliejaus ir Jeruzalės stogai.

8 diena. Rytą pradėsime nuo Jordano upės, kur Jonas Krikštytojas krikštijo Jėzų, bus galimybė krikštytis, ar kas norės tiesiog panirti į vandenį, o po pietų keliausime į oro uostą ir skrisime į Lietuvą.

Kaina: 850 €

Apie kelionę

1/4

Kitos kelionės

Spauskite norėdami apžiūrėti kitas keliones.