KONTAKTAI

 

Krikščioniška kelionių agentūra
VšĮ "Evangelinės piligrimystės organizacija"

​Įmonės kodas: ​304628048
IBAN: LT07 7044 0600 0817 7945;

SEB bankas
Direktorė Lina Kralikienė

Tel.: (+370) 636 85502,
Faks: (+370) 520 75 753
El. paštas: info@epo.lt

  • White Facebook Icon

PARTNERIAI

 

Organizuodami keliones į užsienį bendradarbiaujame su UAB "Mundus mirabilis" (Kelionių organizatoriaus pažymėjimas Nr. 14640) bei Izraelyje esančia krikščioniška kelionių agentūra.​

Mundus_MirabIlis_logo_light.png

Svetainės dizainas ir turinys: matomasvetaine.lt

Italija (7 dienos)

2020 metų balandžio 20-26 kviečiame vykti į saulėtąją Italiją!

Pavasarį pradėkime nuo nuostabios šalies, į kurią reikia nors vieną kartą gyvenime nuvykti, kuri traukia vėl ir vėl savo įspūdinga architektūra, senove, atrakcijomis ir skaniu maistu. Ši kelionė bus išskirtinė tuo, jog mes mėgausimės autentiškais vaizdais, gyva vakaro muzika, vietinių ūkininkų sūrio bei alyvuogių degustacijomis, keliausime vietiniu maršrutu ir plaukiosime gondolomis. Tam, kad nors šiek tiek susipažintume su šia unikalia šalimi, kviečiame aplankyti 4 pagrindinius šios šalies perlus: Vatikaną, Romą, Florenciją ir Veneciją. Italijos širdis - Roma - miestas, kuris yra toks įdomus bei gražus, jog primena muziejų. Čia gausu istorinių paminklų, kurie liudija apie buvusią didingą Romos imperijos šlovę. Tai triumfo arkos, menančios garsias pergales, Vatikano muziejaus meno šedevrai, Koliziejaus gladiatorių kovos ir Katakombos, kuriuose slėpėsi krikščionys.Turėsime galimybę sudalyvauti realioje kovoje ir iš arti pamatyti bei pajusti kovos dvasią. O Siksto koplyčioje gėrėsimės garso ir lazerių šou - Pasaulio sukūrimas. O netoli vasaros Vatikano rezidencijos surengsime vietinių maisto ir gėrimų degustaciją.

Florencija - istorinių paminklų ir legendų kupina Toskanos sostinė. Čia aplankysime Šv. Kryžiaus baziliką, Vekjo rūmus, Pizos bokštą. Įspūdingi kraštovaizdžiai, puiki virtuvė bei vietinių skanėstų degustacija leis pajusti šios šalies autentiką.

Kainos: 700 €

Apie kelionę

1/4

Kitos kelionės

Spauskite norėdami apžiūrėti kitas keliones.